O firmie

Coś o Nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w obszarze ekologicznego opału. Co miesiąc poszerzamy grono współpracujących z Nami klientów. Wartościa którą się kierujemy, jest przede wszystkim zadowolenie Państwa jako naszych Klientów. Uzyskujemy to poprzez indywidualne podejście w rozmowach do każdego z Państwa oraz dostarczanie najwyższej klasy produktu. Od ekologicznych podpałek po selektywny wybór drzewa opałowego i kominkowego.

Image
Image
Image

Trochę o produkcji

Drzewo z którego wytwarzamy dla Państwa nasze produkty pochodzi z rodzimych Lasów Państwowych. Lasy te muszą podlegać okresowym „przecinką” tak aby młode drzewa mogły się rozwijać i las zachował swoją zdrową formę. Tak więc wszystko stoi w zgodzie z naturą.

Drewno pozyskiwane w taki sposób jest w pierwszej kolejności sezonowane. Oznacza to odpowiedni czas leżakowania uzależniony od gatunku drzewa. Dzięki temu  uzyskujemy najlepsze właściwości pod względem długości spalania oraz ilości oddawanego ciepła.Produkty następnie wytwarzane są przy użyciu profesjonalnych maszyn co w połączeniu z Naszą fachową wiedzą wpływa na wytwarzanie tylko najwyższej jakości asortymentu ku Państwa zadowoleniu.